22 Тра 2024, 17:23

Для підлітків створили анімований комікс про основи турботи про ментальне здоров’я

«Ден і Рора проти корпорації С.» — анімований комікс, створений для дітей та підлітків, який у форматі розваг і навчання розповідає про основи турботи про ментальне здоров’я.

Згідно з дослідженнями, діти віком 13–15 років найбільш вразливі до впливу війни в Україні, адже вони ще не мають достатньо навичок, щоб піклуватися про свій ментальний стан.

Щоб покращити цю ситуацію, команда Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ створила анімований комікс у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді України Олени Зеленської для платформи Дія.Освіта.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Комікс містить 7 серій та розповідає про пригоди головних героїв Дена та Рора, які живуть в еру технологій і штучного інтелекту, але залишаються живими істотами та мають піклуватися про свої емоції, почуття й ментальне здоров’я. 

Під час перегляду коміксу глядачі дізнаються про нескладні вправи та розвинуть навички, які допоможуть турбуватися про власне ментальне здоровʼя та краще розуміти свій стан:

  • Техніка для заспокоєння «Амулет спокою»
  • Техніка для подолання панічних атак
  • Техніка «Кольори» для подолання агресії 
  • Вміння подолати самотність
  • Організація часу, щоб долати щоденний стрес
  • Повернення сну, якщо стрес заважає

Анімований комікс створено насамперед для дітей, однак буде корисним усім, хто працює з дітьми, та стане в пригоді батькам, які хочуть подбати про ментальне здоров’я своїх дітей.

Комікс є частиною заходів «Місяця обізнаності про ментальне здоров’я», який відзначається протягом травня 2024 року.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео