16 Сер 2022, 14:29

Disney створив колекцію взуття, натхненну образами Міккі та Мінні Мауса

Взуттєвий бренд Stuart Weitzman та Disney створили спільну осінню колекцію взуття.

Колекція складається із восьми частин — це крок уперед порівняно з іншим мерчем Disneyland з його гламурними силуетами у класичних червоних та чорних кольорах Міккі та Мінні Мауса.

До неї входять туфлі на підборах у голлівудському червоному кольорі, кросівки, чоботи до колін, прикрашені кристалами Swarovski із зображеннями Міккі та Мінні.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Прославляюч обидва бренди, кожен образ створений для того, щоб надихнути жінку, яка носить його, відчути себе особливішою, елегантнішою та гламурнішою», — йдеться на етикетці взуття.

Колекція, що підходить для червоних доріжок, балів, походів у кіно та всього іншого, доступна до покупки в онлайні та в деяких бутіках за ціною від 375 до 1000 доларів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео