26 Жов 2023, 16:24

Coi Leray стала свахою у ролику Tinder про його нову функцію

26-річна молода сенсація хіт-парадів Coi Leray виступила у ролі свахи у новій рекламній кампанії Tinder.

У рекламі під влучною назвою «Matchmaker» американська реперка проводить раунд швидких побачень для самотніх людей, свайпаючи направо і наліво по потенційних женихах. Чоловік, який отримає єдиний правильний свайп отримає шанс на побачення із красивою дівчиною.

Кой Лерей коментує: «Передача телефону групі друзів була оригінальною вайб-перевіркою. Очевидно, що ви хочете, щоб вашим друзям подобався той, у кого ви закохані, і Tinder Matchmaker — це веселий спосіб отримати схвалення найкращих друзів ще до побачення».

Рекламний ролик приурочений до запуску Tinder Matchmaker — нового інструмента платформи, що дозволяє друзям і родичам рекомендувати профілі іншим користувачам.

Новина за темою
Тепер мами користувачів Tinder можуть обирати їм потенційну пару

«Протягом багатьох років самотні люди просили своїх друзів допомогти їм знайти наступну пару на Tinder, і тепер ми робимо це дуже просто з Tinder Matchmaker, — додала Мелісса Хоблі, директор з маркетингу Tinder. — Tinder Matchmaker залучає ваше коло довіри до вашого досвіду знайомств і допомагає вам побачити можливості, які ви, можливо, не помічаєте, з точки зору найближчих вам людей».

Кампанія була створена у партнерстві з креативним агентством Tinder Mischief @ No Fixed Address.

Джеймс Лік, асоційований креативний директор Mischief, сказав: «Відколи люди користуються Tinder, їхні друзі також беруть їхні телефони, щоб знайти собі пару. І тепер, коли Tinder офіційно запустив Matchmaker, ми можемо нарешті врятувати всіх серійних невдах у нашому житті, які явно не вміють обирати для себе хорошу пару. Це, по суті, суспільна послуга».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео