18 Кві 2024, 16:48

Coca-Cola візуалізувала логотипи зі своїх роздавлених бляшанок

Coca-Cola оголосила про запуск нової глобальної зовнішньої кампанії «Recycle Me», покликаної надихнути людей зробити переробку відходів частиною їхнього щоденного досвіду.

Спочатку кампанія «Recycle Me» стартує в Латинській Америці, де бренд представить серію потужних зовнішніх креативів, на яких зображено логотип Coca-Cola після того, як бляшанка була роздавлена в процесі переробки.

Цей візуальний образ із закликом до дії «Recycle Me», що міститься безпосередньо на бляшанці, покликаний привернути увагу до переробки сміття та заохотити споживача до позитивних дій після споживання бляшанки Coca-Cola.

Остання кампанія є інноваційною спробою Coca-Cola мотивувати споживачів здавати використані бляшанки на переробку. Використовуючи силу культового та всесвітньо визнаного логотипу Coca-Cola, нова кампанія «Recycle Me» допомагає просувати ідею про те, що сталий розвиток є колективною відповідальністю, та заохочувати переробку в масовому масштабі.

Креативи, розроблені агенціями WPP Open X та Ogilvy New York, будуть представлені на численних зовнішніх та внутрішніх майданчиках у Буенос-Айресі, Аргентині, Бразилії та Мексиці, а також у друкованій рекламі та на соціальних каналах.

Креативи були створені шляхом вилучення зображень логотипів зі справжніх роздавлених бляшанок. За допомогою різноманітних технік, таких як механічні преси та пилососи, бляшанки роздавлювали, щоб створити унікальні віджими найбільш знакових логотипів у світі.

Кампанія використала унікальний логотип для кожної зовнішньої реклами, імітуючи різні способи, якими люди роздавлюють бляшанки перед тим, як відправити їх на переробку.

Ролик, що задокументував цей процес, вийде на екрани пізніше цього місяця.

Іслам Ель-Дессукі, глобальний віце-президент з креативної стратегії та контенту компанії Coca-Cola, коментує: «У Coca-Cola ми прагнемо створити світ без відходів. Ми працюємо над інноваційними продуктами для досягнення нашої глобальної мети — зробити 100% нашої упаковки придатною для вторинної переробки до 2025 року. Ми також прагнемо до 2030 року збирати та переробляти одну пляшку чи бляшанку за кожну продану, і у нас є унікальна можливість використати наш маркетинг, щоб надіслати потужний меседж та залучити споживачів до нашої подорожі. «Recycle Me» закликає всіх нас здавати відходи на переробку, де це можливо».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео