07 Лип 2023, 14:14

Бренд секс-іграшок створив програму з ШІ, яка генерує еротичні історії за індивідуальним запитом

Це було лише питанням часу, коли хтось створить генеративний штучний інтелект, який зможе шепотіти людям солодкі непристойності. Сінгапурська компанія секс-техніки Lovense, що створює дистанційно керовані секс-іграшки, а також супровідне програмне забезпечення, представила програму ChatGPT Pleasure Companion. Найновіша інновація компанії у сфері секс-технологій полягає в тому, щоб зробити те, що, здається, сьогодні роблять усі інші, – додати до цього штучний інтелект.

«Advanced Lovense ChatGPT Pleasure Companion», запущена у бета-версії, створює еротичні історії на основі обраної теми. Companion озвучить історію і керуватиме іграшкою Lovense, читаючи її користувачу.

Користувачі можуть вирішити, яку історію вони хочуть: романтичну чи чуттєву, соковиту чи пікантну. Вони можуть обрати головних героїв і локацію, де розгортатиметься фантазія.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Звичайно, все це – спосіб для Lovense продати більше своїх іграшок з дистанційним керуванням. «Чим вища інтенсивність історії, тим сильнішою і швидшою буде реакція іграшки», – обіцяє компанія.

«Наш вдосконалений Lovense ChatGPT Pleasure Companion тепер дозволяє вам створювати історію, яку ви хочете, втілювати будь-які ваші фантазії або мрії і повністю занурювати вас у них, – сказав Ден Лю, генеральний директор Lovense. – За допомогою нашого Companion ви можете створювати будь-які історії та досліджувати свою сексуальність і кордони абсолютно самостійно».

Технологія доступна виключно в застосунку Lovense Remote безкоштовно.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео