05 Тра 2023, 12:48

Бізнес і війна. Щотижневий дайджест добрих справ

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

«Бокси турботи» для трьох тисяч наймолодших українців

корпорація «Біосфера» у партнерстві з БФ «Діти Героїв» запускають благодійну ініціативу, яка ставить за мету допомогти тим, хто найбільше потребує підтримки, – маленьким дітям, які втратили батьків внаслідок війни. Щоб підтримати сім’ї протягом півроку Благодійному Фонду «Діти Героїв» передадуть 3 000 боксів турботи (по 500 шт. кожного місяця) з різноманітною продукцією для особистої гігієни та дому.

В Україні розбудують Центр порятунку диких тварин, що страждають від війни

Гуманістичний рух UAnimals ініціює «Дикий збір» для Центру порятунку диких тварин: 12 мільйонів гривень, які планують зібрати в межах кампанії, підуть на будівництво нових вольєрів для левів, тигрів, леопардів та інших диких тварин, якими опікується центр. Долучитися до «Дикого збору» для Центру порятунку диких тварин Наталії Попової можна за посиланням.

Маша Єфросиніна відкриває Центр ментального відновлення для жінок

«Фонд Маша» планує відкрити в Києві Центр, де українки зможуть відновитися та отримати кваліфіковану психологічну допомогу.

Життєлюб шукає переселенців та киян старшого віку, що хочуть знайти роботу

Наприкінці травня у фонді “Життєлюб” відбудеться наш щорічний “Тиждень дорослого стажера” – проєкт зі стажування людей віку 50+ років в українських компаніях. У цьому році фокус проєкту буде на переселенцях старшого віку, що шукають роботу. Близько двадцяти компаній візьмуть на стажування (а можливо, й на роботу) життєлюбів, і тепер шукають саме їх – людей віку 50+ років, що хочуть працювати або навіть змінити професію. 

GlobalLogic відкрили фотовиставку “Рік Стійкості” та зібрали 1,5 мільйона гривень для “Повернись живим”

GlobalLogic відкрили фотовиставку у сховищі Львівського офісу компанії, створену зі спогадів фахівців про їх 2022 рік. На фото невигадані історії спеціалістів компанії про їх життя та роботу під час війни. Також в рамках проєкту “Рік Стійкості” відбулась зустріч із головою фонду “Повернись Живим” Тарасом Чмутом, протягом якої спеціалісти GlobalLogic зібрали та передали до фонду понад 1,5 млн гривень за рекордні півтори години.

«ЗАДОНАТЬ!»: пес Патрон заспівав під рояль із гуртом KARTA SVITU

Автор хіта «Хто тримає цей район?» Іван Марунич із гурту KARTA SVITU вперше зустрівся зі псом Патроном, щоб заспівати разом заради порятунку тварин. Це кавер на найвідоміший тікток-хіт про самого Патрона, який став вірусним у мережі та набрав мільйони переглядів на ютубі. У пісні музикант та Патрон закликають донатити на збір зоозахисної організації UAnimals. Ці гроші будуть спрямовані на створення будиночків для тварин, які постраждали від війни. Переважно тих, кого евакуювали з гарячих точок. 

Фандрейзинговій платформі UNITED24 — рік: головні результати та збори

5 травня 2022 року Президент України Володимир Зеленський дав старт фандрейзинговій платформі UNITED24. За рік роботи на рахунки НБУ надійшло понад 325 000 000 доларів внесків від міжнародних компаній, українського бізнесу, благодійних організацій, світових знаменитостей та донорів зі 110 країн. За кошти, акумульовані через UNITED24, профільні міністерства придбали 176 машин швидкої допомоги, сотні одиниць медичного обладнання, амуніцію для українських захисників, першу в Україні машину для розмінування, законтрактували понад 3839 БПЛА / комплексів БПЛА, відбудували 11 мостів на деокупованих Миколаївщині та Херсонщині та започаткували перший у світі флот морських дронів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео