17 Сер 2022, 17:36

Airbnb почав тестувати технологію для запобігання вечірок в орендованих будинках

Airbnb тестує нову антитусовочну технологію в США та Канаді в рамках боротьби з користувачами, які хочуть забронювати будинок, щоб влаштувати вечірку.

Компанія з оренди житла повідомила, що нова технологія має на меті виявлення «бронювань з потенційно високим ризиком». Airbnb враховуватиме такі фактори, як історія позитивних відгуків користувача та історія використання сервісу, тривалість запитаного бронювання, відстань від будинку до місця бронювання та те, чи заброньовано воно на вихідні чи в будній день.

Платформи короткострокової оренди Airbnb та Vrbo вже давно борються з несанкціонованими вечірками під час бронювання. Нова технологія призначена для того, щоб позначати та запобігати відправленню підозрілих бронювань господарю на затвердження, тому домовласники можуть схвалювати бронювання, не побоюючись пошкодження майна чи скарг на шум.

Airbnb тестував цю технологію в Австралії з жовтня 2021 року та повідомив, що кількість несанкціонованих вечірок у районах, де діяв пілотний проект, скоротилася на 35%. Інструмент безпеки був розгорнутий по всій Австралії і тепер буде протестований у США та Канаді.

Останнє оновлення засноване на системі компанії «до 25 років», яка не дозволяє користувачам віком до 25 років бронювати всю нерухомість поряд з місцем їх проживання, доки вони не отримають щонайменше три позитивні відгуки.

У 2019 році Airbnb оголосила про заборону будинків для вечірок і оголосила про безліч заходів безпеки після того, як п’ятьох людей було вбито в результаті стрілянини під час вечірки. У серпні 2020 року, коли пандемія поширилася по всьому світу, компанія запровадила повну заборону проведення вечірок.

Насильство знову спалахнуло у квітні цього року, коли двох неповнолітніх було вбито внаслідок перестрілки на великій вечірці, влаштованій в орендному будинку Airbnb. А у червні компанія оголосила, що кодифікує свою глобальну заборону на вечірки та заходи, включаючи збори з відкритим запрошенням.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео