Аналоги Tilda – як замінити російський конструктор сайтів?
24 Тра 2022, 15:26

Аналоги Tilda – як замінити російський конструктор сайтів?

Більше 20 000 сайтів в Україні створено на російському конструкторі Tilda. В свій час, десятки з них розробили і ми, Fish Digital agency. Але реальність змінилась, і щоб не фінансувати війну проти України та не платити компаніям країни-агресора, радимо знайти альтернативу.

Які ж сервіси можуть допомогти у створенні сайтів?

Wix

Wix — це найдешевший аналог Тільди. Найменший тариф зараз коштує 4,5 $ на місяць. Цей сервіс чудово підійде для створення простих інтернет-магазинів, блогів та сфери послуг. Функціонал Wix дозволяє проводити аналітику та налаштовувати базове seo. Є можливість підключення багатьох інтеграцій, налаштування мобільної версії сайту, редагування поп-апів.

Більше 800 шаблонів дизайну конструктора допоможуть у створенні непоганого вигляду сайту, достатнього для перших продажів в онлайн.

Wix є лідером серед безлічі конструкторів сайтів. Кількість активних сайтів — більше 4,5 млн.

Wix ідеально підійде для:

  • Малому і мікро бізнесу, якому необхідно створити сайт для невеликих бізнес-проектів .
  • Середньому бізнесу, якому необхідно створити функціональний та зручний сайт, який виконуватиме свої бізнес-цілі.

Weblium

Weblium — українська платформа, від авторів TemplateMonster, яка орієнтується на “smart design”.

Вирізняється тим, що тут є безкоштовний тариф з усіма необхідними базовими функціями та можливостями, як для першого вашого сайту. Проте для використання сервісу на повну потужність необхідно обрати тариф за 15 $ на місяць.

Фунціонал Weblium має вбудовані маркетингові інструменти: форми зворотнього зв’язку, конструктор випливаючих вікон, CRM. Також має інтеграцію з багатьма відомими системами аналітики, моніторингу та телефонії. Крім того, конструктор має понад 300 класних шаблонів дизайну.

На сьогодні Weblium — одне з найкращих рішень для малого бізнесу, який дає можливість створювати сайти різної складності – від лендінгів до повноцінних інтернет-магазинів.

Webflow

Webflow – ще один чудовий аналог Тільди який ми пропонуємо клієнтам нашої маркетингової агенції. Це американська платформа, що має таку ж добротну анімацію, як і Tilda.

При створенні можна користуватись, як готовими шаблонами, так і налаштувати персональний дизайн кожної сторінки з можливістю вставки свого коду.

Squarespace

Цей сервіс-конструктор, має нейменший тариф – 14 $ на місяць. Функціонал дозволяє створити блог, портфоліо чи інтернет-магазин.

Сайти на Squarespace мають вбудовану аналітику, пошукову оптимізацію, шаблони для соцмереж, гарні шрифти та редактор стилю.

Головна фішка конструктору – можливість переносу навного сайту та мінімалізм у дизайні. Сайти виходять стильними та сучасними.

Найкраще підійде для:

  • Ресторанів, дизайнерів, фотографів, маркетологів та та інших діджитал спеціалістів
  • Для підприємців-початківців, так і для відомих брендів, які хочуть підкреслити лаконічність та простоту.

Bluehost

Bluehost – у 2022 році потрапив до топ-3 найкращих конструкторів сайтів. Цей сервіс полюбився багатьом дизайнерам по всьому світу. Завдяки різноманітності базових функцій цього сервісу можна створити лендінг, інтернет-магазин або сайт для послуг.
На сервісі є понад 300 шаблонів,які можна обирати залежно від тематики сайту або адаптувати до різних пристроїв: телефону, планшета та ПК.

Висновок

Отже, у російської платформи Tilda є достатньо аналогів. Під різні задачі та бюджети ми зможемо створити сайт, що оптимально підходитиме вам.

Кожна альтернатива має свої плюси та мінуси, тому остаточний вибір можна зробити після брифування спеціалістом та складення технічного завдання.

Розкажіть друзям про новину