13 Бер 2023, 23:20

Як вибрати дизель генератор для дому?

Якщо ви мешкаєте в зоні з частими перебоями електропостачання, то дизель генератор може стати надійним доповненням до вашої домашньої інфраструктури. В цій статті ми розглянемо основні параметри та фактори, які потрібно врахувати при виборі дизель генератора для дому. Ми також порадимо, на що звернути увагу при обиранні компанії-постачальника. Загалом, ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір та забезпечить безперебійне електропостачання у вашому домі.

При виборі дизельного генератора для дому потрібно враховувати наступні ключові фактори:

Потужність генератора – один з найважливіших показників при виборі електрогенератора для дому. Потужність дизельної електростанції повинна бути більша на 20-30% від сумарної потужності всього обладнання, яке планується зарезервувати через ДГУ. Так, для дому однією з самих популярних моделей являється дизель генератор 20 кВт – цієї потужності в більшості випадків достатньо, щоб задовольнити автономну роботу усіх або більшості приладів в домі.

Фазність. Якщо ви плануєте використовувати генератор для дому, то варто звернути увагу на те, скільки фаз повинно бути в генератора. Якщо ви плануєте підключати невеликі електричні прилади, такі як лампи, телевізори, холодильники тощо, то можна обрати однофазний. Якщо ж ви плануєте підключати більш потужні електричні прилади, такі як кондиціонери, насоси для водопостачання, електрокотли тощо, то може знадобитися трьохфазний електрогенератор.

Виконання генератора. Дизель-генератор для дому може мати два типи виконання: з кожухом (закритого типу) та відкритого типу. Електрогенератор відкритого виконання має меншу вагу та займає менше місця. Однак, такий генератор більш шумніший при роботі та повинен устанавлюватись тільки в приміщенні, щоб виключити вплив атмосферних чинників, таких як дощ, сніг, пил тощо. Дизельна електростанція в кожусі не боїться атмосферних впливів, тому її можна встановлювати як на відкритому повітрі так і в приміщенні. Крім того, кожух дозволяє зменшити рівень шуму генератора оскільки зсередини він обклеєний спеціальними шумозахисними панелями.

Витрата палива – важливий показник, який з часом дозволить вам економити. Зазвичай розхід палива у моделей з китайськими двигунами більше ніж у європейських генераторів. Але ціна європейських дизельгенераторів суттєво вища.

Сервісне обслуговування та гарантія.

Обираючи де купити дизель генератор обирайте компанію, яка не тільки займається продажом обладнання, але й забезпечує сервісне обслуговування. Тому що дизель генератор – це складне обладнання, яке як і автомобіль потребує догляду і вчасного технічного обслуговування під час експлуатації. Тому важливо, щоб сервісний персонал мав достатній рівень знань та досвіду у роботі з дизель генераторами.

Компанія PowerSol забезпечує не тільки продаж дизельних генераторів, але й надає повний спектр послуг по встановленню, пуско-налагодженню та введенню об’єкта в експлуатацію. Також, компанія підтримує гарантійне та сервісне обслуговування. Якщо Вам необхідна допомога спеціаліста для правильного вибору дизель генератора, переходьте на сайт www.powersol.com.ua і наші консультанти з радістю допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення, яке задовольнить Ваші потреби.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео