01 Гру 2022, 10:00

Зручні функції сервісу Portmone: оплати та донати в один клік

Сучасні онлайн-технології дають можливість суттєво заощадити час на оплаті комунальних та інших послуг. Тепер, щоб оплатити рахунки або поповнити мобільний, не потрібно йти в банк або шукати найближчий термінал. Усі платежі можна здійснювати на одній платформі. На сайті та в мобільному додатку Portmone доступні будь-які транзакції. Усе, що потрібно, — мати картку Visa чи Mastercard і доступ до інтернету.

Оплата комунальних послуг, інтернету та телебачення

Для розрахунків за комуналку і телекомунікаційні послуги Portmone пропонує набагато зручніший спосіб, аніж переказ грошей за реквізитами постачальника або провайдера. Вам знадобиться:

 • обрати необхідну послугу в каталозі та знайти потрібну компанію;
 • на платіжній сторінці ввести номер особового рахунку, договору з провайдером або іншу інформацію, необхідну для здійснення транзакції;
 • ознайомитися з виставленим рахунком або ввести суму власноруч;
 • вказати електронну адресу, а також дані банківської картки, з якої здійснюватиметься оплата (16-значний номер, термін дії та CVV/CVC-код);
 • підтвердити платіж.

Авторизовані клієнти можуть ініціювати оплату ще швидше. Після створення шаблона ви отримуватимете рахунки за опалення, електро-, водо- та газопостачання, інтернет і TV в особистому кабінеті та матимете можливість погашати їх усі разом лише за один клік.

До речі, в особистому кабінеті користувача є функція передачі показників лічильників. Скористайтеся нею, і вам більше не знадобиться витрачати час на надсилання SMS, повідомлень у чат-ботах, заповнення форм на сайті постачальника. Крім того, щоб користувач не забув зняти показники, Portmone надсилає нагадування, які можна побачити в особистому кабінеті та в мобільному додатку.

Зазвичай за переказ коштів сервіс стягує певний відсоток. Щоб здійснювати комунальні та інші домашні платежі без додаткових витрат, можна скористатися тарифним планом «Місяць», що дає змогу заощадити 40–60% від загальної суми комісій. Ще одна пропозиція для економних користувачів — вигідна програма Cashback.

Поповнення мобільного

За допомогою Portmone ви зможете поповнити Київстар, Vodafone або lifecell. Здійснити таку транзакцію, як і інші, можна всього за пару секунд. Достатньо вказати на платіжній сторінці номер телефона та суму згідно з тарифом оператора.

Щоб процес оплати відбувався ще швидше, варто пройти авторизацію на сервісі та створити шаблон. Крім того, ви можете налаштувати автоплатіж: у цьому разі потрібна сума регулярно списуватиметься з картки в автоматичному режимі.

Зручні донати з Portmone 

Portmone — сервіс, що одним з перших в Україні почав приймати онлайн-платежі на користь ЗСУ на спецрахунок Національного банку. Нині через сервіс, не вводячи жодних реквізитів, можна переказати гроші:

 • БФ «Повернись живим»;
 • фонду Сергія Притули;
 • платформі UNITED 24;
 • БФ «Таблеточки» та іншим організаціям, діяльність яких пов’язана зі збиранням коштів на медичну допомогу;
 • фондам, що надають гуманітарну допомогу соціально незахищеним громадянам;
 • фондам, що збирають кошти на відновлення української економіки та інфраструктури;
 • організації UAnimals, зоопаркам, притулкам для домашніх і диких тварин.

До речі, через сервіс можна переказувати кошти з картки, виданої у банку в будь-якому куточку світу. На сайті приймаються донати як у гривні, так і в євро, доларах, польських злотих і казахських тенге. Якщо ваші родичі, друзі або знайомі з-за кордону бажають допомогти українській армії, економіці, людям і тваринам, що постраждали від війни, рекомендуйте їм Portmone.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео