14 Лис 2023, 17:17

«Зникаючий» дизайн лінійки вин українського виробника нагадав про швидкоплинність часу

Брендингова агенція Reynolds and Reyner представила «зникаючий» дизайн нової лінійки українських вин Shabo «Original Collection».

Колекція високоякісних сухих і напівсолодких вин Shabo Original Collection розповідає у своєму дизайні історію швейцарських переселенців, які заснували у далекому 1822 році поселення Шабо. Вже 200 років ця земля — натхнення та пристрасть для всіх виноробів України.

Вина створені винятково з власного винограду теруару Шабо. Виноградні лози були придбані в Європі з урахуванням особливостей місцевих ґрунтів і вирощені на найкращих для них ділянках. Для кожної позиції вина колекції Original Collection виділена своя ділянка під власним номером, який разом з її географічними координатами вказано на контретикетці пляшки.

У лінійці 5 основних дизайнів, для кожного з яких було створено свою унікальну ілюстрацію, пов’язану з формуванням компанії та регіону. Усі ілюстрації мають «зникаючий» дизайн, ніби розчиняючись в історії, нагадуючи про швидкоплинність часу. А сюжет для кожної натхненний дизайном унікального фонтану Діоніса, розташованого в Центрі Культури Вина Шабо.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео