24 Кві 2024, 13:13

«ЗМІСТ»: в Україні запустили подкаст про феномен української Волі

Projector Creative & Tech Institute запускає подкаст «ЗМІСТ», у якому феномен Волі розглядатиметься в контексті різних культурно-соціальних напрямків та явищ — від літератури й мистецтва до штучного інтелекту та кулінарії. 

У данців є філософія Хюґе про створення комфорту, у шведів — Лагом про принципи розумного споживання, а у нас Воля — про виборювання права робити по-своєму. Багато українців сприймають Волю як генетичний код, який допомагає нам боротися за свободу вибору та існування як нації.
коментують ідею автори

Подкаст ЗМІСТ — це спроба розкрити суть Волі, її вплив на вчинки українців, думки і сприйняття навколишнього світу, аналізуючи тексти, культурні та соціальні явища. Натхненням для першого сезону став артбук Telegraf. Воля від Projector Publishing.

Ведучим проєкту став Гліб Капоріков — графічний та книжковий дизайнер, дизайн-директор у Projector, співзасновник брендингової агенції LLIWELL та креативний директор артбуків Telegraf. У 10 епізодах першого сезону він спілкуватиметься з експертами, що мають мистецький, культурологічний та креативний бекґраунд, досліджуючи теми, які переплітаються з нашим життям, але часто лишаються недооціненими або навіть непоміченими. 

Гість першого випуску — Юрій Марченко, журналіст, головний редактор медіа Platfor.ma. У цьому епізоді ви дізнаєтесь про силу слів у гімні України і козака Мамая, про місце Волі в українській філософії та важливість сметани в українській кухні.

Послухати його вже можна на стрімінгових платформах Apple Podcasts, Google Podcast, Spotify та Soundcloud, а підписникам Projector Library також буде доступна відеоверсія розмови. 

Наступні випуски подкасту виходитимуть щовівторка. Їхніми героями стануть: 

  • Олександр Трегуб, Co-Founder, CEO в Projector;
  • Ольга Балашова, мистецтвознавиця, кураторка, співзасновниця ГО Музей сучасного мистецтва;
  • Тарас Іщик, бренд-дизайнер ЗСУ, автор графічного стилю ЗСУ, лого МОУ і ГУР, солдат 103 окремої бригади ТРО;
  • Євген Клопотенко, шеф-кухар, ресторатор, громадський активіст;
  • Денис Суділковський, маркетинг директор ЛУН;
  • Каріна Качуровська, продюсерка культурних проєктів і співзасновниця AVANGARDEN Gallery;
  • Еміль Дервіш, архітектор, увійшов у топ-10 найкращих архітекторів за версією Est Living;
  • Альберт Цукренко, музикант, журналіст, учасник гурту Хамерман Знищує Віруси, співзасновник проєкту Old School Ukrainian Funk;
  • Сергій Малик, cпівзасновник і креативний директор агенції ANGRY.

Подкаст створений в межах співпраці Projector та стрімінгового сервісу Restream.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео