18 Сер 2022, 12:34

Зірка серіалу «Дивні дива» запустила гарячу лінію для підтримки шопоголіків

Без сумніву, багато хто знає, яку шкоду завдає планеті швидка мода. Зрештою, бренди досягли великих успіхів у тому, щоб стати більш стійкими: від новаторських взуттєвих коробок Adidas до дитячого взуття, яке можна розчинити у воді.

Тим не менш, thredUP, одна з найбільших у світі онлайн-платформ перепродажу, зазначає, що кожен третій користувач покоління Z все ще відчуває залежність від споживання. І щоб перемогти це зло, компанія звернулася до зірки серіалу «Дивні дива» Прії Фергюсон, щоб допомогти молоді назавжди розлучитися зі швидкою модою.

Запустивши гарячу лінію «Fast Fashion Confessional Hotline», бренд сподівається, що зможе переконати покупців «не піддаватися спокусі швидкої моди і дотримуватися більш екологічних звичок», оскільки 59% респондентів зі звіту про перепродажі за 2022 рік вважають, що від цієї звички важко позбавитися.

Наступного разу, коли хтось захоче здійснити покупку, вони можуть взяти телефон і набрати 1-855-THREDUP. Ті, хто дзвонить, не тільки зможуть зізнатися у своїх «гріхах швидкої моди», але також отримають підтримку, необхідну для того, щоб перейти до більш досконалих шопінг-звичок.

Хоча Пріа Фергюсон не буде приймати телефонні дзвінки, буде записано повідомлення з її власними зізнаннями та відповідями на питання про те, чому такі звички шкідливі для планети та як перейти на ощадливість як на більш доступну та нешкідливу для навколишнього середовища альтернативу.

«Я великий шанувальник моди і дотримуюсь останніх тенденцій, але я також дбаю про те, щоб наша планета була здоровою і сильною. Я дуже рада співпраці з thredUP», — сказала акторка.

«Дізнавшись, наскільки швидка мода шкідлива для довкілля, я вирішила зробити перерву в подібних покупках. Я сподіваюся, що ця гаряча лінія надихне людей змінити свої звички купівлі і задуматися про економію. Навіть невеликі зміни можуть сильно змінити наше майбутнє».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео