20 Бер 2023, 17:22

Загадковий жовто-блакитний твіт Байдена заінтригував українців

Президент США Джо Байден 19 березня опублікував твіт з фото, де над входом у його кабінет висить жовтий папірець з написом синіми літерами “Believe”.

Текстова частина повідомлення містить лише одне слово ­– «Завтра».

Українські ЗМІ почали гадати, що це якимось чином пов’язано з Україною.

Проте, насправді це посилання на серіал «Тед Лассо». Папірець нагадує записку, прикріплену над дверями офісу Лассо в роздягальні клубу AFC Richmond у серіалі.

Байден і перша леді Джилл Байден приймуть актора Джейсона Судейкіса та інших акторів «Теда Лассо» у Білому домі для розмови про психічне здоров’я, повідомив AppleTV+.

Серіал у своїй сюжетній лінії торкається проблем психічного здоров’я, в основному завдяки головному герою, якого грає Судейкіс, привітний тренер, який шукає терапевта після боротьби з панічними атаками.

«Щодо психічного здоров’я, це було просто там. Це було там завжди, але насправді дуже важливо просто знати, куди прямують персонажі і як важливо працювати над собою, щоб допомогти своїй команді», — сказав Судейкіс Us Weekly у 2021 році. «І я думаю, що ми намагалися дослідити це і втілити це, у певній мірі у вигляді троянського коня, оскільки у цьому веселому, дурному маленькому комедійному шоу є серйозніші проблеми».

«Люди справді відреагували на це, — продовжив Судейкіс, — і я, і інші актори, і сценаристи щодня отримують повідомлення від людей із вдячністю за те, що вони справді розплющили їм очі на те, що означає йти на терапію і що це означає для когось у житті, щоб пройти терапію і просто поговорити про ці речі і зняти стигму з будь-якої форми здоров’я, чи то харчування, чи психічного, емоційного здоров’я».

Байден зробив покращення психічного здоров’я ключовою частиною «порядку денного єдності», який він представив у своєму зверненні до Конгресу в 2022 році, коли закликав країну «взяти на себе психічне здоров’я».

«Давайте робити більше в галузі психічного здоров’я, особливо для наших дітей», — сказав Байден у зверненні до Конгресу цього року. «Коли мільйони молодих людей борються зі знущаннями, насильством та травмами, ми повинні надати їм ширший доступ до психіатричної допомоги у їхніх школах».

Білий дім кілька разів залучав знаменитостей до підвищення обізнаності про ключові проблеми, включаючи психічне здоров’я. Актриса та співачка Селена Гомес, яка розповіла про свою боротьбу з біполярним розладом, з’явилася з першою леді на Молодіжному форумі з психічного здоров’я, організованому MTV у Білому домі минулого року. Гомес також розповіла про використання своєї платформи для підвищення поінформованості про психічне здоров’я у відео з президентом, першою леді та головним хірургом доктором Вівеком Мурті.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео