17 Лют 2023, 17:33

YouTube запустив платформу ліцензованої музики

YouTube оголосив, що запускає нову платформу Creator Music. Вперше анонсований у вересні минулого року онлайн-майданчик пропонує великий каталог ліцензованої музики. Окрім можливості купувати ліцензії, креатори також можуть вибирати треки, що пропонують варіанти розподілу доходів, коли як креатори, так і правовласники заробляють гроші від використання музики.

Як пояснила компанія минулого року, проблеми із правами на музику довгий час були проблемою для креаторів.

Коли автор сьогодні використовує пісню, якою він не володіє, йому в кінцевому підсумку доводиться віддавати весь дохід від реклами на своєму відео власнику музичної ліцензії. Це означає, що комерційна музика часто не використовується у відео на YouTube, що шкодить креаторам, їхнім шанувальникам, а також виконавцям та авторам пісень.

Із запуском Creator Music ідея полягає у тому, щоб спростити процес ліцензування популярної музики. За допомогою онлайн панелі креатори можуть шукати пісні, або переглядати колекції, жанри або настрої, а потім переглядати відповідні витрати на ліцензування. Крім того, вони можуть шукати треки на основі бюджету, що вони встановили для свого проекту.

Цей тип торгового майданчика може бути корисним як великим креаторам, які хочуть точніше контролювати витрати, пов’язані з їх виробництвом, так і дрібнішим креаторам, які не могли дозволити собі комерційну музику у своїх відео.

Однак новий сервіс не замінює аудіотеку YouTube з безкоштовними треками, він просто надає ще один варіант. Щоб продовжувати переглядати безкоштовні пісні, у тому числі з аудіотеки, креатори можуть встановити ціновий фільтр на «0 доларів» під час пошуку у Creator Music.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео