10 Бер 2023, 11:34

YouTube дозволив використовувати ненормативну лексику у відео

YouTube оголосив, що послаблює правила про ненормативну лексику, запроваджені наприкінці минулого року. Компанія заявляє, що нові правила призвели до створення «суворішого підходу», ніж передбачалося. Нове оновлення політики платформи дозволяє креаторам використовувати ненормативну лексику без ризику демонетизації.

Початкова політика, яка була введена ще в листопаді, позначала будь-яке відео, в якому використовувалася ненормативна лексика в перші 15 секунд відео, і робила його неприйнятним для монетизації, а це означало, що YouTube не розміщуватиме рекламу в таких відео. Зміна мала зворотну силу, і деякі креатори заявили, що втратили статус монетизації. Ще у січні YouTube заявив, що планує змінити правила.

Хоча нові пом’якшені правила не повертають ці зміни до старої політики платформи, YouTube вносить деякі зміни, які дозволять креаторам мати право на обмежену рекламу, якщо вони використовують грубу ненормативну лексику протягом перших кількох секунд відео. Згідно з листопадовим оновленням, такі відео не отримували доходу від реклами. Компанія також зазначає, що відеоконтент, що містить ненормативну лексику, помірну або сильну, після перших 7 секунд матиме право на монетизацію, якщо він не використовується повторно протягом більшої частини відео. Знову ж таки, такі відео не отримали б доходу від реклами відповідно до листопадового оновлення.

YouTube заявив, що переглядатиме відео від креаторів, на монетизацію яких вплинула попередня політика.

Компанія також пояснила, як ставиться до ненормативної лексики в музиці, і зазначила, що помірна чи сильна ненормативна лексика, яка використовується у фоновій музиці, мінусівках, вступній/завершальній музиці, тепер може приносити повний прибуток від реклами. Раніше такий контент не приносив би прибутку від реклами. Крім того, використання будь-якої ненормативної лексики в заголовках та описах, як і раніше, буде демонетизовано і не може запускати рекламу, як це було і раніше.

Нова політика вже набрала чинності. Варто відзначити, що хоча нова політика не вирішує всіх проблем, які були у креаторів, і все ще залишається дещо розпливчастою, вона повинна спростити для більшості креаторів можливість продовжувати монетизувати свої відео без внесення серйозних змін.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео