06 Жов 2022, 15:59

єБавовна, Дія.Match та «Забути російську»: Мінцифра провела опитування про функцію-мрію в Дії

Цього тижня в застосунку Дія стартувала послуга з продажу військових облігацій. Кожен може стати спонсором деокупації українських міст. Щоб розповісти українцям, як важливо й зручно купувати облігації в смартфоні, було створено допис в Instagram. 

У дописі — меми, жарти й інсайти щодо онлайн-послуг, про які мріють українці. Так зʼявилися жартівливі єБавовна, Дія.Match і функція «Забути російську мову».

Засновник SHEVCHUK BÜRO з командою Мінцифри провели опитування серед підписників Дії щодо функцій, які вони хотіли б бачити в застосунку. І люди дійсно поділилися найважливішим:

  • забути російську й завантажити в мозок нову мову
  • змінити фото в паспорті й дозволити користуватися фільтрами
  • знайомитися лише з тими, хто донатить на армію завдяки Дія.Mаtch
  • обирати рівень життя та мати кнопку SAVE від гріха подалі
  • блокувати меми, чий термін придатності закінчився ще до поширення
  • дивитися топмеми дня
  • вибирати зброю за лендлізом
Ми завжди прислухаємося до людей: читаємо коментарі, створюємо бета-тести й аналізуємо результати. Зараз у суспільства є запит на допомогу армії, тому ми запустили військові облігації в Дії. Українці можуть допомогти деокупувати українські території, а кошти потім повернуться, ще й із відсотками.
Мстислав Банік
керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі

Якщо про єБавовну та зміну фото в паспорті онлайн можна тільки мріяти, то функція «Стати спонсором деокупації Криму» вже доступна в застосунку. Треба лише оновити Дію —  і ви зможете купити військову облігацію Крим, Маріуполь, Донецьк, Херсон тощо.

Головна фішка таких колаб — через гумор донести до аудиторії важливі теми: про зменшення споживання російського контенту, про популяризацію українського й, звісно, про військові облігації. Цензура в дописі була виключно особиста: ми не хотіли нікого образити й не хотіли порушувати чутливі теми на кшталт повернення долара по 8. Це ситуативно смішно, але ми розуміємо, що в країні війна та багато людей евакуювалися, покинувши свої домівки з усім майном, чи втратили роботу
Андрій Шевчук
бренд-стратег

Креативне рішення створили лише за два дні. Спочатку вигадали тему, потім провели опитування в інстаграмі Дії. Згодом опрацювали відповіді, розбили на категорії, додали гумору. Дизайн створили не в класичному стилі застосунку, а з елементами брендингу SHEVCHUK BÜRO та Дії водночас.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео