06 Вер 2023, 10:23

Ярина Ключковська стала директоркою з комунікацій компанії Work.ua

Ярина Ключковська стала директоркою з комунікацій компанії з пошуку роботи Work.ua. Про це вона повідомила на сторінці у Facebook. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів. Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

«З 1 вересня я працюю в фантастичній команді Work.ua. Artur Mikhno виявився тим самим лідером, тим самим керівником – ціннісним, сміливим, відкритим. Тим, кого моє рішення піти з попередньої роботи через співпрацю з російським ринком, не відлякало, а, навпаки, зачепило. Тим, хто знає мою філософію, мій підхід, і хоче працювати саме так. Тим, хто не просто творить смисли, а й користується тим, що я проповідую вже багато років: метафори, наративи, діалог». — поділилася Ярина Ключковська.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Я знайшла не просто роботу. У work.ua я знайшла натхненну і надихаючу команду. Зараз ця команда на чолі з Артуром проходить через експансію сенсів, яка тягне за собою трансформацію бізнесу. Не менеджмент найняв консультанта, який написав план трансформації, а під неї піарники прописують сенси. Ні, команда – з допомогою чудових фасилітатора та філософа – напрацювала смисли нового масштабу, і з цього все починається. Так що буде багато цікавого». — написала Ярина.

Ключковська і надалі буде працювати над власними проєктами — «викладання, консалтинг для хороших організацій (зокрема, про боно), робота в борді Caritas Ukraine нікуди не дінуться».

Раніше Ярина Ключковська очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, зокрема Microsoft Ukraine, Group DF, UMC, Metro Cash & Carry, «АрселорМіттал Кривий Ріг». У 2014 році вона долучилася до створення Українського кризового медіацентру та працювала з десятками очільників органів державної влади та їх пресслужбами. Допомагала будувати комунікації Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Фахівчиня також викладає комунікації у провідних бізнес-школах України — vBS, kmbs та МІБ. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео