12 Чер 2024, 17:12

X зробив лайки приватними для усіх користувачів

X (Twitter) запустив функцію приватних вподобань. Це означає, що лайки користувачів платформи будуть приховані за замовчуванням.

Власник X Ілон Маск написав на своїй сторінці, що «важливо дозволяти людям лайкати публікації, не піддаючись цькуванням за це!».

Кілька тижнів тому директор з інжинірингу X, Хаофей Ванг, заявив, що майбутні зміни покликані захистити публічний імідж користувачів — адже «багато людей відчувають себе збентеженими» лайкати «гострий» контент. Вкладка «Мені подобається» в профілях користувачів зникне.

За словами старшого інженера-програміста X Енріке Баррагана, користувачі, як і раніше, зможуть бачити, хто вподобав їхні пости, і кількість лайків для всіх постів, але вони не бачитимуть тих, хто вподобав чужі пости.

«Незабаром ви зможете ставити лайки, не турбуючись про те, хто це може побачити», — сказав Ванг минулого місяця.

Наприкінці минулого року Маск сказав інженерам платформи, що хоче повністю позбутися кнопок дій у твітах і натомість зробити більший акцент на переглядах постів. Мета Маска полягала в тому, щоб повністю видалити розділ, який містив кнопки «мені подобається» і «репост», оскільки Маск вважав, що «лайки» не є важливими.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео