24 Лис 2022, 15:23

Застосунок для дресирування собак презентував курс проти «сепараційної тривоги»

Підбренд Gismart, застосунок для дресирування собак Woofz, нещодавно почав співпрацю із міжнародним стартапом Petcube, що спеціалізується на розробці технологій для домашніх тварин. Разом вони представили новий спеціалізований курс «Один вдома», розроблений спеціально для розв’язання «сепараційної тривоги», тобто тривоги, спричиненої розлукою. Нині це одна з ключових проблем, з якою стикаються власники собак.

Згідно з внутрішніми даними Woofz, сепараційна тривога є серйозною проблемою. Кількість користувачів програми, які стикаються з нею, збільшилася приблизно на 15% за останні 12 місяців. 73% опитаних користувачів додатка Woofz сказали, що головною проблемою, з якою вони зараз стикаються, є тривога розлуки, оскільки собаки хвилюються, залишаючись вдома самі.

Новий курс «Один вдома» включає набір технік і вказівок щодо зменшення стресу від тривоги розлуки для власників та їхніх домашніх улюбленців. Курс містить спеціалізовані рекомендації щодо використання камери для домашніх тварин Petcube, яка допомагає стежити за вашою собакою, коли вас нема вдома, а також спеціальний модуль для цуценят від 6 місяців та старше.

Ознаки сепараційної тривоги можуть включати жування, копання, втечі та інші деструктивні дії і навіть депресію.

«Це дуже захопливе партнерство, оскільки обидва наші бренди поділяють схожі цінності, вболіваючи за етичні, прозорі та сучасні способи дресирування собак. Незабаром ми зможемо анонсувати нові кроки нашої співпраці», — прокоментувала Наталія Шахметова, CMO Woofz by Gismart.

«Ми раді співпраці з Woofz, тому що освітній контент — важливий, часто батькам домашніх тварин бракує достовірної інформації… Від самого початку пристрої Petcube були створені для подолання тривоги розлучення, спеціальні тренувальні курси наблизять нас до успіху, — коментує Андрій Клен, співзасновник і директор з маркетингу Petcube. — Це проблема, яку ми вирішуємо вже понад десять років, і ми хочемо допомогти її подолати усім власникам домашніх улюбленців».

19 листопада Woofz вийшов на Product Hunt та увійшов у ТОП-2 дня. Woofz розроблено спільно з професійними кінологами. Застосунок доступний безкоштовно на всій території України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео