23 Вер 2022, 11:49

WhatsApp випустив свій перший короткометражний фільм

Популярний додаток для обміну повідомленнями WhatsApp увійшов у сферу оригінального контенту зі своїм першим короткометражним фільмом «Naija Odyssey».

Платформа зробила гігантський крок уперед порівняно зі своїми звичайними послугами, щоб представити історію чемпіона НБА 2021 року грецького походження Янніса Адетокумбо у вигляді 12-хвилинного короткометражного фільму.

У фільмі розповідається про його життя гравця «Мілуокі Бакс», який народився в Греції. Гравець НБА грецького походження описує налагодження зв’язків зі своєю нігерійською спадщиною, частково через платформу обміну повідомленнями, що належить Meta.

У ролику вказано також те, як WhatsApp допоміг своїм 2 мільярдам щомісячних користувачів «прийняти» себе, як сказала голова глобального відділу маркетингу WhatsApp Вівіан Одіор.

Цей креатив з’явився після того, як Адетокумбо підписав угоду про підтримку з сервісом Meta у лютому. Крім того, ролик частково ґрунтується на грецькій поемі «Одіссея».

WhatsApp працював із нью-йоркським креативним агентством Translation, щоб втілити проект у життя. У виробницві також був задіяний номінант на Оскар 2021 Міккель Е.Г. Нільсен.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео