04 Гру 2023, 16:08

Волонтери створили календарі-мішені з цілями, у які мріє влучити кожен українець

Постери-мішені з путіним, кивою, руським воєнним кораблем та іншими мерзенними цілями, у які мріє поцілити кожен українець: фонд KOLO та відомі українські митці пропонують обміняти донати на арт-календарі «Цілі 2024».

Напередодні різдвяно-новорічних свят волонтери придумали по-справжньому влучний подарунок — арт-календар «Цілі 2024». Це стильний, цінний твір сучасного українського мистецтва, девайс-антистрес, мішень для вдосконалення навичок стрільби і донат на ЗСУ. Кожен календар — це 12 постерів, кожен постер — це унікальний арт і ціль (мішень) для стрільби.

До ініціативи долучилися відомі українські художники: Олексій Сай, Вітер Степовий, Дмитро Максименко та Даша Подольцева. Вони використали свої таланти та майстерність, щоб хотілося влучити прямісінько в кожну ціль. Тому календар «Цілі 2024» — це і донат, і сучасне українське мистецтво, яке буквально спонукає до дії.

Наш календар стане крутим подарунком колезі, другу, родичам чи коханій людині, бо нічого так не зближує, як бажання стріляти по окупантах і колаборантах. Ми пропонуємо подарунок з подвійним призначенням: випустити ненависть до ворога і підтримати ЗСУ. Win-win початок нового року.
Андрій Уманський
співзасновник фонду KOLO

У колекції представлено 5 різних календарів. Щоб отримати свій екземпляр, потрібно задонатити від 2024 грн на рахунок фонду KOLO. Усі зібрані з проєкту кошти спрямують на потреби 3 ОШБ та інших підрозділів Сил оборони України. Купуватимуть FPV, дрони, оптику, звʼязок та інші технологічні речі, які потрібні на фронті.

Кожен охочий уже може обміняти донат на календарі, а для компаній доступні корпоративні замовлення з брендуванням. Усі деталі — на сайті проєкту.

До слова, паралельно фонд KOLO, спільнота DOU та українські військові запустили інтерактивний адвент-календар. У ньому — десять цінних призів, щирі подяки від військових та новорічний настрій — так вирішили подякувати усім, хто підтримує Сили оборони України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео