19 Кві 2023, 10:26

Водій катапультувався з літака в захоплюючому ролику Формули E

З нагоди дев’ятого сезону Формули E фанатам представлена рекламна кампанія від агенції Uncommon London та захоплюючий рекламний ролик.

Головним меседжем ролика є вислів «Прогрес не зупинити».

Нільс Леонард, співзасновник Uncommon, сказав: «Цей фільм — історія подорожі Формули E та невпинного прогресу, розказана через болід Gen3 та його безстрашних водіїв. Історія про прагнення до прогресу, яке повністю вирвалося на волю».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Ми хотіли зробити щось не схоже на все, що було зроблено в гонках раніше. Ми хотіли створити щось, що зачепило б вас незалежно від того, чи захоплюєтеся ви автоспортом, чи ні. Щось небезпечне і красиве. Такий собі танець, від якого неможливо відірвати очей».

Разом з фільмом будуть створені й інші активи, що відповідають інтересам аудиторії Формули E: людська драма, перегони та інноваційність автомобіля. Кожен з них буде посилено за допомогою різних медіа, включаючи діджитал, соціальні канали та канали відео на замовлення у Великобританії, Індії та на інших світових ринках.

Генрі Чілкотт, директор з маркетингу Формули E, додав: «Шість гонок дев’ятого сезону і дебют абсолютно нового боліда Gen3 — ми швидко завойовуємо репутацію організатора найбільш захоплюючих автоперегонів на планеті.

Для нашої третьої кампанії з Uncommon ми хотіли створити щось таке ж безкомпромісне, непередбачуване та захоплююче, як і наші перегони. «Progress is unstoppable» — це і сміливий вчинок, і позиція, покликана показати руйнівну силу нашого спорту та привернути увагу нових фанатів чимось, чого вони ніколи не бачили раніше».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео