08 Гру 2023, 17:02

Віртуальний світ Аквамена з’явився у Roblox

Щоб створити ажіотаж навколо фільму «Аквамен і Загублене королівство», який вийде на екрани 21 грудня у Великій Британії та 22 грудня у США, компанія Warner Bros. Pictures запустила імерсивну гру Roblox.

Віртуальний світ, який отримав назву «Aquaman Simulator — The Lost Kingdom», є відтворенням королівства Атлантиди з фільму. Користувачі можуть зануритися у підводне місто, виконуючи особливі завдання, відкриваючи для себе магічних істот і персонажів разом зі своїми друзями та захищаючи королівство від ворогів за допомогою зброї-тризуба.

У метапросторі користувачі мають можливість розвивати свої навички та вигравати диджитал нагороди та аксесуари, такі як золотий тризуб, маска для сну та футболка. Крім того, щоб посилити ажіотаж навколо нового фільму про супергероя, відвідувачі «Aquaman Simulator — The Lost Kingdom» отримають диджитал-версію дракона Сторма за 24 години до виходу фільму в британський прокат.

Цей досвід був розроблений для того, щоб розширити фан-базу франшизи за рахунок молодших споживачів та залучити їх у новий спосіб.

Кемерон Кертіс, виконавчий віце-президент Warner Bros. Pictures з міжнародного диджитал маркетингу, сказав: «Наша мета — не лише завоювати існуючу фан-базу «Аквамена», а й охопити нову аудиторію покоління Z. Використання величезної бази користувачів Roblox з мільйонами представників покоління Z на платформі дає нам унікальну можливість досягти саме цього».

Активація була створена у партнерстві з розробником ігор The Gang.

Семюель Арвідссон, комерційний директор The Gang, сказав: «Включаючи імерсивні ігри в свою маркетингову стратегію навколо фільму, Warner Bros. Pictures може підтримувати і розширювати віддану фан-спільноту «Аквамена», пропонуючи кіноглядачам можливість взаємодіяти з улюбленими фільмами, як ніколи раніше. З «Aquaman Simulator — The Lost Kingdom» ми створили веселу та динамічну гру, і ми з нетерпінням чекаємо, коли побачимо, який ажіотаж вона викличе серед фанатів».

Warner Bros. Pictures не вперше співпрацює зі стокгольмською студією. Раніше цього року кінокомпанія об’єдналася з The Gang для створення ще однієї активації Roblox, призначеної для просування фільму «Шазам! Лють богів».

«Аквамен та Загублене королівство» — це сиквел фільму «Аквамен», що вийшов на екрани у 2018 році.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео