17 Июн 2022, 12:25

Viber запустив листівки-обіцянки для татусів під час війни

19 червня в усьому світі відзначають День батька. Viber в Україні пропонує скористатись приводом та підтримати батьків, які зараз не поруч.

Viber запустив вітальні листівки та стікери до Дня батька в Україні. За їх допомогою можна підтримати батьків та нагадати їм про те, що після війни всі обов’язково повернуться до рідних і мирного життя, яке багатьом зараз недоступне.

Кожна листівка та стікер –– це сертифікат на те, що не купиш за гроші: наприклад, обіцянка приїхати у гості, послухати в автівці пісні, які поставить тато, а ще –– сертифікат на обійми, визнання, що батько має рацію, обіцянка прислухатись до порад. Viber пропонує надсилати татам листівки та стікери про ці та інші сімейні речі, на які діти зазвичай не погоджуються, але зараз, під час, війни сумують навіть за ними та чекають зустрічі та розмов з батьками.

Тисячі українських родин декілька місяців не бачать своїх тат і чоловіків. Багато чоловіків на фронті або ж просто за сотні кілометрів від своїх рідних, і Viber допомагає родинам залишатись на зв’язку з ними. Батьки не звикли просити підтримки, але зараз важливо просто запитувати про їхні справи та настрій, аби вони відчували, що їхні сім’ї поряд і чекають на них. І не тільки сьогодні, бо зараз в Україні кожен день –– це день сім’ї та день батьків.
Атанас Райков
старший директор Rakuten Viber з розвитку на ключових ринках

Надіслати слова підтримки татові можна просто у Viber, завантаживши стікерпак та листівки, у боті треба обрати «День батька»). Інструкції та посилання є на сайті проєкту.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео