Веселковий прапор у Місяць гордості — погана ідея маркетингового плану
07 Чер 2022, 17:45

Веселковий прапор у Місяць гордості — погана ідея маркетингового плану

Кожного року в червні світ стає трохи яскравішим. Але якщо перетворення логотипу бренду на веселковий прапор є стратегією у Місяць гордості, тоді це погана ідея.

Згідно з даними, отриманими від платформи даних на основі штучного інтелекту Influential, молодих людей не вражають такі ініціативи. У Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, TikTok, блогах та форумах лише 14% представників покоління Z позитивно віднеслися до кампаній з веселковими прапорами, причому найвища підтримка була серед бебі-бумерів (42%).

І хоча внесок корпорацій у ЛГБТК+-групи був оцінений набагато вище — міленіали схвалюють найбільше (73%), ЛГБТК+-спільнота також дивиться, хто вживає заходів з питань, які її найбільше хвилюють.

У 2021 році транс-права та одностатеві шлюби стали головними темами соціальних дискусій. Цього року розмова змістилася у бік підтримки освіти та шкільних програм ЛГБТК+, ймовірно, через нещодавній контроль за гендерною приналежністю студентів-спортсменів та законопроекту Флориди «Don’t Say Gay», який виявився провалом для бренду Disney, ускладнивши ситуацію для інших компаній, що зважують, чи зайняти позицію.

«Споживачі вважають, що бренди більше зосереджені на отриманні прибутку від «веселкового капіталізму» і не в змозі по-справжньому сприяти змінам, які справді позитивно вплинуть на спільноту», – сказала Латаррія Кой, голова відділу етичних ЗМІ в Influential.

«Споживачі всіх поколінь швидше приєднаються до брендів, які вносять грошові внески в організації, які приносять користь спільноті ЛГБТК+, а не лише створюють кампанії з веселковими прапорами».

Щоб вплинути і налагодити контакт із ЛГБТК+ споживачами, Кой рекомендувала уникати традиційних маркетингових стратегій та «вжити заходів для підвищення інклюзивності».

Розкажіть друзям про новину