28 Бер 2023, 13:04

Великий монстр зі списків справ на день став героєм тривожної реклами

Ніхто не має такого нескінченного списку справ, як у власника малого бізнесу, і коли справа доходить до нескінченних завдань, є дещо, що може здатися особливо складним і трудомістким — це покупка страховки. Прогресивна та креативна агенція Arnold Worldwide оживила гігантські списки справ власників малого бізнесу у двох нових роликах американської страхової компанії Progressive.

Істота, створена зі списків справ власника малого бізнесу, нависає над ним, нагадуючи йому про все, що йому потрібно зробити за день. Між поповненням інвентарю та оплатою рахунків список справ власника бізнесу безкінечний. Але є одна «справа» у списку, яку він уже випередив. отримання комерційної пропозиції щодо автострахування. З Progressive власники малого бізнесу можуть легко отримати розцінки на свою страховку онлайн та подивитися, чи зможуть вони заощадити. Таким чином, вони можуть швидко повернутися до виконання всіх своїх завдань.

Шон Макбрайд, головний креативний директор Arnold, коментує: «Що дійсно підносить нашу останню роботу для Progressive, так це те, наскільки ефективно наша гігантська нотатка втілює в собі те, що означає мати нестримний список справ як власнику малого бізнесу. Він всюдисущий, він безжальний, але в ньому немає злого наміру. Ось список – неможливо ігнорувати, неможливо уникнути. Він великий, обліплений стікерами слон у фургоні».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео