08 Вер 2023, 14:57

В Україні пройде благодійний марафон свідомого бізнесу для українських жінок-підприємиць

U&WE Hub (Ukrainian women entrepreneurs Hub) спільно з ГО “Центр “Розвиток КСВ” анонсує безкоштовний марафон з маркетингу для українських жінок-підприємиць – власниць мікро, малого або середнього бізнесу, а також тих, хто  має сформовану бізнес-ідею та планує розпочати власну справу.

У заході візьмуть участь експерти та експертки з маркетингу, серед яких засновники бізнесу та стартапів, провідні маркетологи українських агенцій та викладачі бізнес-шкіл, які проведуть лекцій та воркшопи на різні теми, серед яких: 

  • Як визначити унікальність свого продукту та побудувати впізнаваність бренду на основі створення ефективного позиціонування
  • Ефективні комунікації як інструмент для розвитку бізнесу, налагодження партнерств і створення колаборацій 
  • Як більше продавати і заробляти за допомогою різних соцмереж
  • Тренди 2023: що важливо споживачам і як перетворювати клієнтів на фанів вашого бренду, та інші.

Учасниці, які відвідають всі лекції та воркшопи, виконають завдання та будуть активними під час сесій та у соцмережах, отримають можливість пройти групову консультацію у форматі QA-сесії від експертів/ок з маркетингу, де зможуть поставити предметні питання щодо власного бізнесу. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Марафон проходить онлайн з 18 по 23 вересня, початок занять у будні дні о 18:00, кожен день присвячений одній темі. 

Дедлайн подачі заявок – 15 вересня 16:00. Реєстрація за лінком. Після реєстрації учасниці отримають підтвердження на електронну адресу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео