31 Бер 2023, 12:31

В Instagram можна буде створювати спільні з друзями колекції збережених дописів

У 2017 році Instagram запустив функцію закладок під назвою «Колекції», яка дозволяє користувачам організовувати публікації, які вони зберігають, у приватні групи для полегшення доступу до них. Тепер Instagram представляє нову функцію, яка дозволяє користувачам створювати колекції разом зі своїми друзями.

Соціальна мережа повідомила TechCrunch, що запускає «Спільні колекції» — це спосіб спілкування з друзями за спільними інтересами, зберігаючи пости до спільної колекції в груповому або в особистому чаті. Іншими словами, тепер можна ділитися дописами з другом або групою друзів і зберігати їх у спеціальному місці.

Нову функцію можна розглядати як спосіб для Instagram конкурувати з Pinterest, який з 2018 року пропонує функцію «Групові дошки», що дозволяє користувачам співпрацювати один з одним на платформі.

«Тепер, коли ви захочете зберегти фрагмент контенту в стрічці або у своїх друзів, ви побачите нову опцію для створення спільної колекції», — заявив глава Instagram Адам Моссері. «Звідти ви можете дати колекції власну назву і поділитися нею з друзями. Після того, як вони отримають її, ваші друзі також можуть почати додавати до неї контент з роликів, Explore, Feed і DM».

Будь-який учасник чату може додавати або видаляти пости з колекції. Користувачі також мають можливість додавати безпосередньо до спільної колекції публікації, якими вони поділилися в чаті. Якщо в чаті є повідомлення, яке користувач хоче додати до спільної колекції, він може натиснути на іконку закладки, яка з’явиться поруч з публікацією, а потім або додати її до поточної спільної колекції, або створити нову.

Спільні колекції — це чудове доповнення до платформи, яке має безліч варіантів використання. Наприклад, цю функцію можна використовувати, щоб допомогти групі друзів спланувати подорож, дозволивши їм зберігати дописи про місця, які вони хочуть побачити, або про те, що вони хочуть спробувати під час відвідування нового місця. Або ж спільні колекції можна використовувати для повсякденних справ, як-от кураторство спеціального простору, де користувач та його друзі може ділитися публікаціями про спільні інтереси, наприклад, мемами, рецептами випічки, порадами щодо тренувань, ідеями для рукоділля тощо.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео