13 Вер 2023, 15:24

USA TODAY шукає репортера, який писатиме про Taylor Swift

USA TODAY і The Tennessean, які є частиною американської мережі локальних медіа Gannett, шукають досвідченого журналіста-відеорепортера для висвітлення музичного та культурного впливу Taylor Swift. 

«Фан-база Свіфт зросла до безпрецедентних висот, як і значення її музики та зростаючої спадщини. Ми шукаємо енергійного письменника, фотографа та професіонала у сфері соціальних мереж, який зможе втамувати беззаперечну спрагу до всього, що пов’язане з Taylor Swift, постійним потоком контенту на різних платформах. Репортер визначить, чому вплив поп-зірки тільки розширюється, що її фан-база означає для поп-культури, і який вплив вона має на музичний та бізнес-світ». 

Успішний кандидат — це цілеспрямований, креативний та енергійний журналіст, здатний передати ажіотаж навколо туру співачки та її майбутнього альбому, а також надати вдумливий аналіз її музики та кар’єри.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Цей репортер буде «без упереджень» висвітлювати найважливіші моменти туру зірки, пропонуючи читачам USA TODAY, The Tennessean та більш ніж 200 місцевих новинних джерел погляд зсередини.

Журналіст повинен бути готовим подорожувати за кордон.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео