16 Сер 2022, 14:05

UNITED24 презентувала акустичну колонку відомого бренду у кольорах українського прапора

Фандрейзингова платформа UNITED24 презентувала акустичну колонку відомого бренду аудіо- та відеообладнання Bang & Olufsen.

Лімітована колекція в кольорах українського прапора випущена на підтримку UNITED24 та має сприяти збільшенню благодійних зборів для України. Першу колонку презентували Президенту України Володимиру Зеленському. 

Колонки також будуть встановлені у фірмових магазинах Bang & Olufsen в різних країнах Європи, щоб нагадувати відвідувачам про важливість підтримувати Україну. Одна колонка вже прибула в Київ. Наразі лімітована колекція не продається. Але 10 колонок Beosound 2 Ukrainian edition розіграють поміж прихильниками бренду за благодійний внесок. Взяти участь у розіграші може кожен охочий із будь-якої країни. 

Для цього необхідно переказати 10 євро за посиланням. Кількість внесків від одного учасника необмежена.

Старт розіграшу — 16 серпня о 10:00 (CET). Завершення — 31 серпня о 23:59. Переможців оберуть за допомогою сервісу рандомайзингу 1 вересня о 18:00. Результати будуть опубліковані на офіційному сайті фандрейзингової платформи UNITED24.

Усі зібрані кошти спрямують на закупівлю рентгенівських апаратів із С-арками. Вони допоможуть лікарям швидко діагностувати множинні переломи та осколкові поранення.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео