22 Сер 2023, 10:55

Укрзалізниця створила темплейти для монтажу відео про повернення в Україну

«Наступна зупинка — дім». Певно, для кожного українця, який за час повномасштабного вторгнення був змушений виїхати за кордон, у цих словах поміщається все життя: і рідний під’їзд, і орхідея на вікні, і дитячий фотоальбом, і бабусин сервіз. Саме тому в кожному поверненні (навіть на верхній боковій полиці плацкарту) скільки трепету, радощів і сліз…

Надихнувшись щемливими відео, які регулярно публікуються на приватних сторінках соцмереж українців, Укрзалізниця і мобільний застосунок Templify створили до Дня Незалежності України серію шаблонів для автоматичного відеомонтажу під назвою «Додому».

За допомогою 16 унікальних темплейтів, у яких можна впізнати кадри з потягів, перонів і таких рідних пейзажів за вікном, можна зафільмувати найбільші цінні миті повернення на Батьківщину. Кожен темплейт супроводжується рядками з патріотичних пісень чи віршів, які зачіпають найпотаємніші струни душі.

«З перших днів війни Укрзалізниця виконує свою місію — забезпечує безперебійне перевезення і рятує тих, хто опинився в небезпеці. За півтора роки повномасштабної війни, дякуючи нашим провідникам, машиністам, колійникам та всій команді Укрзалізниці понад мільйон наших громадян повернулись на Батьківщину. Завдяки цьому Укрзалізниця стала символом незламності, надії та повернення додому. Нехай кожен, створюючи відео, згадає про дім, родину та друзів, близькі серцю місця України», — відзначає Сабіна Абляєва, директорка департаменту інформаційної політики та стратегічних комунікацій Укрзалізниці.

«Ми всі дуже прив’язані до своїх домівок, тому емоції, які ми переживаємо при поверненні, особливо трепетні, вони відкладаються в нашій пам’яті назавжди. Сподіваюся, що наші темплейти допоможуть закарбувати ці спогади на шляху додому та стануть символом повернення всіх вимушених переселенців до абсолютно безпечної України, без сирен, укриттів і страху за власне життя. Цією колаборацією я також прагну вкотре повернути нашу країну в світове інфополе, нагадати про ту кількість українців, яких війна позбавила можливості прокидатися в рідних стінах», — ділиться Яна Абажер, засновниця й СЕО Templify.

Темплейти «Дорога додому» абсолютно безкоштовні і доступні не тільки для українців, а й для всіх користувачів Templify (завантажити застосунок можна на App Store). Ця колаборація про майже 5 млн переселенців, які від початку великої війни повернулися додому, про всіх, хто зустрічає на пероні, хто чекає за родинним столом. Про залізних людей, якими сьогодні захоплюється весь світ.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео