21 Лис 2023, 10:43

Укрпошта оголосила конкурс ескізів для нової марки до Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи Укрпошта оголосила Всеукраїнський конкурс на створення ескізу до нової поштової марки.

До участі запрошені ілюстратори, художники і дизайнери, що готові представити дух і нескореність українців всьому світу.

«Використайте свій талант та непересічне бачення, щоб створити візуальний відповідник коду нашої нації. Беріть за основу образів ці наповнені глибинним сенсом слова — «гідність», «свобода», «воля», «гарт». Нехай це буде ескіз-символ, ескіз-знамено, ескіз-емблема, що транслює нашу незламність та нестримну жагу до вільного життя». — закликала Укрпошта.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Навіть якщо у голосуванні на марку ваш ескіз не виграє, але Ваша робота буде крутою та емоційною, велика ймовірність, що ми співпрацюватимемо з вами у напрямку мерчу, конвертів чи листівок. Бо ескізи, створені звичайними художниками, іноді найкраще знаходять шлях до сердець у всьому світі. А Україні, яка бореться за те, щоб наша війна не відійшла на 33 план у світі щоденних світових подій, це вкрай потрібно». — повідомив Ігор Смілянський.

Конкурсні роботи приймаються до 21 грудня включно. Щоб взяти участь, потрібно перейти за посиланням.

Переможця визначить народне голосування. Ескіз-фаворит вже у 2024 році стане знаковою поштовою маркою.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео