10 Сер 2023, 12:48

Український бренд в колаборації з Mastercard представив капсульну колекцію прикрас, присвячену калині

Компанія Mastercard спільно з українським брендом BEVZA представили лімітовану капсульну колекцію ювелірних прикрас KALYNA. Вона покликана привернути увагу до української культури та творчості, а її створення продовжує стратегію компанії на підтримку українців та українського підприємництва.

Капсульна колекція KALYNA створена відомою українською дизайнеркою Світланою Бевзою і складається з брошки, підвіски та пари сережок, які поєднують образ калини з культовим логотипом Mastercard. Калина протягом століть була і залишається культурним символом українців. Розповсюджена у фольклорі та у сімейних традиціях, вона уособлює жіночу красу, любов і материнство, а також єдність, гідність і стійкість: червоні ягоди калини можуть пережити найсуворіші зимові морози.

Прикраси з капсульної колекції KALYNA доступні ексклюзивно на платформі Mastercard Priceless. Їх можуть придбати держателі карток Mastercard в Австрії, Великій Британії, Гонконзі, Греції, Іспанії, Італії, Канаді, Мексиці, Німеччині, Південній Африці, США, Україні, Франції, Хорватії та Швеції.

Усі виручені кошти з продажу колекції будуть спрямовані до фонду Ukrainian House DC для фінансування програм протезування та реабілітації українських дітей, які отримали травми внаслідок війни.

Зберігати надію та натхнення під час війни рівною мірою вкрай важливо і дуже складно. Тому я особливо пишаюся нашим партнерством з Mastercard. Червона калина — це особлива духовна реліквія українців. Ми прагнемо поділитися цією символікою зі світом, єднаючи людей задля підтримки України та відкриваючи для них наше культурне коріння.
Світлана Бевза
дизайнерка

«Ми в Mastercard прагнемо наближати людей до їхніх захоплень, їхніх прагнень — а також одне до одного, — коментує Беатріс Корначчіа, виконавча віцепрезидентка Mastercard з маркетингу та комунікацій регіону ЕЕМЕА. — Ми пишаємося співпрацею зі Світланою Бевзою над такою особливою колекцією, надаючи держателям наших карток можливість підтримати Україну та відкрити її унікальну культурну спадщину. Тільки спільними зусиллями ми можемо творити реальні зміни».

Компанія Mastercard не вперше співпрацює з українським брендом BEVZA. У 2021 році BEVZA представила капсульну урбан-колекцію одягу та аксесуарів «Mastercard Edition».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео