26 Сер 2022, 17:26

Українські блогери підготували музичні підбірки з українськими піснями

Музичні вподобання українців змінюються, а разом із ними збільшується запит на українську та західну музику. Для всіх, хто прагне поповнити свій плейлист новими треками, OLX спільно з українськими блогерами підготували підбірки на різний смак та під будь-який настрій.  

Інфлуенсери Нікіта Добринін, Дмитро Корнелюк, Ігор Коваль і Тетяна Стороженко створили свої плейлисти з улюбленою музикою на стримінгових платформах Spotify та Youtube Music, щоб спростити пошук композицій від українських та іноземних виконавців. 

Згідно з опитуванням соціологічної групи “Рейтинг”, протягом останніх пів року майже 60% українців не слухали російську музику, і це число зросло майже вп’ятеро. Однак багато хто зіштовхується з тим, що не знає чим поповнити свій плейлист натомість. Особливо це відчувається під час поїздок на авто, коли музика стає чи не єдиною розвагою. Щоб не вмикати на повторі улюблені хіти, ми спільно з українськими блогерами створили плейлисти з 76 композицій української та західної музики, які влучно доповнять будь-який настрій.
Андрій Коцина
керівник напрямку OLX Авто

Хіти від Нікіти Добриніна змотивують на продуктивний день улюбленими треками «Океану Ельзи» в поєднанні з запальним американським хіп-хопом. «Плейлист для подорожей Україною» від Тетяни Стороженко налаштує на романтичний настрій та чудово доповнить далеку дорогу, а список пісень від Дмитра Корнелюка ідеально зарядить позитивним настроєм завдяки танцювальній музиці та драйвовим трекам від українських виконавців. Ну і наостанок з музичною підбіркою від Ігоря Коваля можна відчути себе на традиційній українській забаві з «золотими» хітами Віктора Павліка, Іво Бобула та Назарія Яремчука. 

А щоб не натрапляти на російський контент на музичних стримінгових платформах узагалі, потрібно частіше додавати українські треки до свого плейлиста. Так алгоритми переналаштуються та видаватимуть більше релевантної музики. 

Якщо хтось користується Youtube Music, потрібно змінити налаштування мови на українську та перевірити, чи в локації вказана Україна. Ну і, звісно, почистити всі підписки від російського контенту та повидаляти збережені композиції у бібліотеці. Також можна реагувати лайком на українську музику та в меню «Налаштування» → «Покращити рекомендації» обрати українських виконавців. 

Якщо хтось користувач Spotify, зробити це буде навіть простіше за допомогою спеціального сервісу, який відшукає російську музику у плейлисті, щоб раз і назавжди очистити музичну добірку від небажаних пісень. Обрати нові треки можна із запропонованих плейлистів тут.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео