22 Июн 2022, 12:24

Українська радіостанція збирає історії українців у час війни

Концепція радіостанції, створеної у час війни, полягає у поєднанні українських народних, авторських, академічних творів усіх часів із сучасною українською музикою.

Chervona Kalyna здружила повстанські та стрілецькі пісні із Wellboy та Jerry Heil, вусатий фанк із Курган&Агрегат та Іваном Дорном, колядки та веснянки зі Стасом Корольовим і Христиною Соловій, пісні Олександра Вертинського з музикою DakhaBrakha.

Намір радіостанції — звернути увагу всього світу, аби продемонструвати українську культуру у всій її повноті.

Chervona Kalyna збирає різноманітні та щирі історії українців у час війни: військових, волонтерів, переселенців і всіх, хто зіткнувся з випробуванням російською агресією.

Творці закликають слухачів ділитися своїми почуттями та переживаннями: записати свою історію на диктофон і надіслати короткий аудіозапис на електронну пошту [email protected], або залишити голосове повідомлення у спеціальному телеграм-боті.

Унікальні історії українців з’являться в ефірі вже найближчим часом.

Реалізація документального проєкту «Новітня історія України — в історіях українців» передбачає залучення фінансового та людського ресурсу.

Радіо Chervona Kalyna створено на ґрунті спільного інтересу його авторів до української культури. Ми не маємо спонсорів і меценатів, тож потребуємо підтримки слухачів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео