23 Июн 2022, 12:40

Українська платформа випустила відео-проект, знятий дронами

На українській платформі OLL.TV відбулася прем’єра повнометражного відео-проекту «Народний байрактар». Сервіс змонтував та опублікував стрічку про знищення ворожої техніки вогнем ЗСУ, яка повністю змонтована з матеріалів, знятих дронами. 

Це дві години нон-стоп документальних кадрів, які демонструють роботу українських збройних сил. І одночасно – роботу дронів, які на сьогодні можуть виконувати функції розвідки з повітря, фіксації злочинів окупантів, коригування артилерійського вогню та атаки супротивника.

 Як зазначають автори проекту, головна мета проекту – підтримати збір коштів на безпілотники для української армії, який проводить Благодійний фонд Сергія Притули. 

Ми хотіли нагадати людям, для чого донатити. Бо ці дрони наводять страху по всій лінії фронту, підриваючи сотні одиниць ворожої техніки з того місця де їх дуже непросто дістати.
Юрій Коломієць
директор маркетингу OLL.TV

В даному випадку слоган платформи «Дивись. Дивись. Дивись» можна трактувати як заклик дивитись-дивитись-дивитись дві години як палає ворожа техніка та долучатись до збору коштів на безпілотники Благодійного фонду Сергія Притули «Народний байрактар».

Проект «Народний байрактар» опублікований у вільному доступі. Всі відео взяті з відкритих ресурсів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео