21 Вер 2022, 17:08

Українська агенція стала двічі найкращою на грузинському Ad Black Sea Festival

Ad Black Sea Festival — щорічний міжнародний фестиваль реклами, який проходить в Батумі. Ad Black Sea Festival збирає найкреативніші ідеї з країн Чорноморського регіону та інших країн Європи і Азії.

На цьогорічному фестивалі Ad Black Sea українське агентство Bickerstaff.365 було визнано найкращим агентством фестивалю та найкращою незалежною креативною агенцією. Крім того, Bickerstaff.365 увійшов до 4 шортлистів, і здобув 6 срібних та 7 бронзових нагород.

Брендинг українського острова Хортиця, який не так давно виграв Каннського лева, здобув 1 срібло та потрапив у 2 шортліста. Ще одним проектом, який завоював любов журі, стала Laska Upcycle Merch. Bickerstaff.365 разом з благодійним магазином «Ласка» створили проєкт, щоб зменшити кількість корпоративного мерчу і його впливу на планету. У межах проєкту, креативники придумали створювати для українських компаній мерч зі старого одягу, щоб зменшити його перевиробництво.

Нещодавній проєкт Bickerstaff.365 для бренду «Галичина» отримав 2 срібла, 2 бронзи та 2 шортліста на Ad Black Sea Festival. 

Також три проєкти Bickerstaff.365 виграли в категорії “Креативна ефективність” Laska Upcycle Merch, Easter Gif Attack та All Around the (Russian) World.  

Розкажіть друзям про новину

Нове відео