29 Кві 2022, 11:26

Українські креативники створили російський Airbnb для “русского мира”

Російська армія за місяці війни зруйнувала сотні шкіл, лікарень, нічого не залишила з прекрасних українських міст. Але навіть попри очевидні докази більшість російської аудиторії вважає, що катастрофу в Україні переоцінюють, а правдивість фотографій зруйнованих будинків і міст ставлять під сумнів.

Креативна агенція Bickerstaff.734 хоче донести правду до російської аудиторії. Щоб показати весь масштаб руйнувань — обрали тему туризму. Також нещодавно з російського ринку пішли найбільші компанії, що спеціалізуються на оренді житла за кордоном — Airbnb і Booking.

Туризм став неможливим для росіян, тому Bickerstaff.734 створили альтернативу Airbnb — сайт справжнього “русского мира”. Серед локацій є зруйновані квартири, знищені будівлі. Коли бронюєш квартиру, то можна побачити пропозицію перейти в чат-бот Telegram, де зібрана уся правда про війну в Україні.

Ще місяць тому величезна кількість людей в Росії подорожувала, бронювала квитки та житло в різних країнах. Під час війни в Україні Росії вдалося багато чого досягти, наприклад, своєї повної ізоляції, виходу таких сервісів як Booking та Airbnb з ринку. Йдеться саме про ізоляцію, яку ми хотіли показати в цій кампанії.
Ілля Ануфрієнко
засновник і креативний директор Bickerstaff.734

Поштовхом до створення цього проєкту стала новина від компанії з оренди житла Airbnb. Ця компанія активно підтримує Україну. А на початку березня Airbnb призупинила усі операції в Росії та Білорусі, а також заборонила користувачам орендувати житло або робити будь-які замовлення. 

Уряд з гордістю говорить про ціни на цукор, які скоро відновляться і все буде добре, але хто і як відновить можливість росіянам побачити щось інше, а не тільки Каменогорськ і Саратов? Якщо росіяни не хочуть бути ізольованими та замкненими у своїх власних руйнуваннях та агресії, важливо знати правду про цю війну та почати чинити опір режиму.
Ілля Ануфрієнко

Розкажіть друзям про новину

Нове відео