12 Вер 2022, 15:43

Uber використовуватиме безпілотні автомобілі для доставки їжі

Uber Technologies заявила, що співпрацює зі стартапом Nuro для тестування доставки їжі за допомогою безпілотних транспортних засобів у деяких містах США.

Після пандемії стало нормою відкривати свій телефон та отримувати їжу чи щоденні продукти на поріг протягом 30 хвилин. У міру того, як життя повертається у нормальне русло, Uber Eats прагне скоротити час очікування для тих, хто звик очікувати на миттєве задоволення.

Випробування з Nuro розпочнуться восени в Х’юстоні, штат Техас, і в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія, в рамках 10-річного партнерства, і компанія планує розширити послугу на велику територію затоки.

Компанія Nuro, яка раніше співпрацювала з такими брендами, як Walmart, Domino’s, FedEx, надасть Uber Eats автомобільні білі фургони, які називають транспортними засобами для обслуговування тротуарів, які будуть паркуватися поряд з будинком, залишаючи свої двері відчиненими, щоб віддати доставку замовнику.

У пробній версії Uber Eats клієнти зможуть вибрати доставку без водія як опцію при замовленні їжі та продуктів.

Повністю електрична мережа Nuro доповнює масштабніший план Uber щодо переходу на повністю електричні мережі в США та Канаді до 2030 року.

Однак найближчим часом не можна побачити жодного з цих роботизованих фургонів, що під’їжджають до узбіччя. У оголошенні про проект докладно розповідається про 10-річне партнерство, що означає, що Uber знаходиться лише на початкових етапах нового партнерства.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео