27 Жов 2022, 15:15

У соцмережах запустили флешмоб для відбудови України

Made with bravery – це маркетплейс товарів від українських виробників з доставкою за кордон, що був запущений у вересні. 5% від суми кожної проданої речі маркетплейс передає до United24 на програми з відбудови країни. Ще 5% додатково за умови оплати карткою Visa.

25 жовтня команда проекту розпочала в соцмережах флешмоб “It`s not a tweet (post). It`s a brick that can rebuild Ukraine”. У Made with bravery розповідають, що підтримка країни полягає не тільки у покупках. Кожен, хто робить репост публікацій зі сторінок проекту або ділиться інформацією про нього з друзями, знайомими – робить вклад у майбутнє країни. Розповідати про Made with bravery – це також закладати свою “цеглинку” у відбудову України. 

До флешмобу зокрема долучилися Мінцифра, МЗС, Даша Астаф’єва, Алан Бадоєв, грузинський музикант Gigi Dedalamazishvili (Гігі Дедаламазішвілі), українсько-американська письменниця та перекладачка Тетяна Денфорд, співачка Любов Фоменко (ETOLUBOV), журналістка Богдана Неборак, англієць Alex (Алекс), який розповідає англомовній аудиторії про війну в Україні у своїх каналах під назвою Glasnost Gone.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Щоб долучитися до флешмобу, достатньо зробити репости публікацій зі сторінок Made with bravery у Twitter, Instagram і Facebook. В Instagram також можна зробити власне фото, використавши спеціально створену маску.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео