У магазинах Eldorado.ua  на чеках друкуватимуть Акт проголошення незалежності України
24 Сер 2022, 11:32

У магазинах Eldorado.ua на чеках друкуватимуть Акт проголошення незалежності України

Від 24 серпня до 28 серпня в усіх магазинах мережі побутової техніки та електроніки Eldorado.ua на чеках будуть друкувати Акт проголошення незалежності України, який 24 серпня 1991 року ухвалила Верховна Рада тогочасної УРСР переважною більшістю голосів.

«Команда Eldorado.ua вирішила нагадати кожному, хто завітає в магазини мережі, важливий зміст документа. Адже саме з нього почалася відбудова вільної незалежної України», — пояснили в компанії.

Крім цього, в Eldorado.ua запустили в Telegram тематичний стикер-пак з визначними історичними постатями: Михайлом Грушевським, Тарасом Шевченком, Григорієм Сковородою та Лесею Українкою.

Формула №1 успіху в спортивному маркетингу!

Приєднуйся 10 вересня до Sport Marketing Marathon — марафону стратегій, метрик і рішень, які ведуть бренд до подіуму!

Кейси інтеграцій з різними видами спорту, інфлюєнс-механіки, вимірювання PR та багато іншого.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Розкажіть друзям про новину

Нове відео