13 Вер 2022, 11:21

У Лондоні створили інсталяцію, де на вершині мішків з піском танцює балерина

В Україні статуї та пам’ятки культури закопують у мішки з піском, щоб захистити їх від війни. У Лондоні на сцену вийде Об’єднаний український балет, який покаже, що переміщених українських виконавців не перемогти.

Агентство Mother створила арт-інсталяцію в лондонському Ковент-Гардені на підтримку всесвітньо відомої постановки Об’єднаного українського балету «Жізель», спеціально створеної для трупи відомим хореографом Олексієм Ратманським. Це унікальний балет, який танцюють на вершині вежі із мішків з піском. Defiant Dancer – символ безсмертного мистецтва та культури України.

Христина Шевченко, українсько-американська танцівниця з Одеси та прима-балерина Американського Театру Балету в Нью-Йорку, представила виставу. Фільм, знятий The Glue Society, та візуал, знятий Діаною Андрунік, тепер представлені у кампанії у соціальних мережах.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Весь прибуток від продажу квитків на балет спрямовується до DEC Ukraine Humanitarian Appeal та фонду United Ukrainian Ballet Foundation, який існує для захисту, підтримки та поширення української культури.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео