02 Вер 2022, 09:07

Twitter тестуватиме функцію редагування дописів

Після більш ніж десятиліття прохання користувачів Twitter нарешті запустить тестування кнопки редагування публікацій.

Компанія вперше підтвердила, що ця функція «тестується нашою командою всередині компанії».

Відзначивши, що кнопка редагування була «найзатребуванішою функцією на сьогоднішній день», платформа заявила, що найближчими тижнями тест буде спочатку поширений на передплатників Twitter Blue. Хоча, навіть звичайні користувачі без передплати зможуть побачити, чи був відредагований текст.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Користувачам буде доступний короткий проміжок часу, щоб виправити друкарські помилки, додати пропущені теги і т. д. Редагувати свої твіти можна кілька разів протягом 30 хвилин після публікації.

Щоб інші знали, коли твіт був відредагований, змінені твіти супроводжуватимуться позначкою, що вказує на те, що оригінал було змінено та коли він був змінений.

Компанія заявляє, що глядачі зможуть переглядати всю історію редагування твіту, включаючи всі попередні версії твіту.

«Щодо контексту, тут важливу роль відіграють обмеження за часом та історія версій. Вони допомагають захистити цілісність розмови та створити загальнодоступний запис того, що було сказано», — зазначає Twitter.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео