12 Сер 2022, 17:00

Три проєкти української агенції отримали Red Dot

Креативна агенція Bickerstaff.586 подала три заявки на Red Dot Award і отримала успіх. Три премії у категорії Brands & Communication Design 2022, одна з них Red Dot: Best of the Best за проєкт Laska Upcycle Merch.

Разом із благодійним магазином Laska агенція Bickerstaff.586 перетворили старий вживаний одяг на модний інструмент збереження планети. Ідея Laska Upcycle Merch полягала у виробленні мерчу для брендів з одягу, який уже був вироблений і прожив своє життя. Таким чином Bickerstaff.586 створили новий напрямок сталого бізнесу, який приведе до довгострокового прибутку та підтримки благодійної частини бізнесу. Усі виручені кошти були передані українським благодійним фондам.

Другим відзначеним проєктом став бренд Outre Clinic. Bickerstaff.586 придумали не просто клініку, а послугу з повною підтримкою пацієнтів, щоб рутина медичної допомоги більше не була ні важкою, ні страшною. Айдентику оформили в ілюстрації органів, які спілкуються між собою та з читачем, як персонажі коміксів. 

Хортиця сьогодні – це національний заповідник, де зароджувалась українська історія. Новий бренд острова придумали і реалізували як графічну мандрівку, яка зростає разом зі збільшенням знань про неї людей. Креативники розповіли про причини відвідати Хортицю практично без слів, щоб залишити його таємницю острову та, більше того, зробити його ключовою особливістю.

Три абсолютно різні проєкти об’єднані українським креативом і визнанням.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео