06 Вер 2023, 10:53

Тіна Кароль знялась для португальського Vogue

VOGUE Portugal опублікував ексклюзивне інтерв’ю та фотосесію Тіни Кароль та Даян Воррен у рамках світової промокампанії пісні «One nation under love».

Новина за темою
Українська продакшн-компанія зняла виступ Тіни Кароль до Дня Незалежності

«Я хотіла знайти правильні слова, що любов і мир мають жити всередині нас, і всі ті, хто вірить у формулу миру без війни та хто зараз підтримує Україну, повинні триматися за руки сильніше, хоч би де вони перебували, щоб створити мирне життя на планеті разом. Я рада, що реакція на пісню — фантастична, дуже приємно бачити, як люди по всьому світу слухають цю пісню і пишуть дописи, в яких йдеться про те, що це дає їм більше сил для боротьби», — каже Даян Воррен.

Для Тіни Кароль співпраця з Воррен стала виконанням особистої місії, адже «One nation under love» — пісня соціальна.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Пісня «One nation under love» з Дяан Воррен стала символом єдності довкола України на світовій арені, як у соціальному, так й у політичному плані. У музичному сенсі це складна пісня, вона вимагає потужного вокалу, музичної грамотності та здатності підтримувати вокальний тон від початку до кінця. Проте для мене це не лише цікавий творчий досвід, а й можливість поговорити зі світом про Україну, використати м’який, але відомий вплив культурної дипломатії. Ми маємо постійно пояснювати за кордоном, що Україна не є ворогом, що на нас напали та що це масштабне вторгнення в нашу державу — бо агресор не спить і робить проти нас свою підступну пропаганду», — сказала Тіна Кароль.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео