26 Січ 2023, 11:45

The UkraiNEST Foundation

The UkraiNEST Foundation — ініціатива, створена співробітниками компанії Nestlé в Україні для колег, українцями для українців.

Жахлива війна змінила життя кожного з нас. Та ми вкотре доводимо, що сильні духом та об’єднані метою. Від перших днів повномасштабного вторгнення компанія Nestlé в Україні підтримує суспільство та своїх працівників: надання гуманітарної допомоги для українців, допомога в переїзді, облаштування офісів для перебування з родинами. У жовтні компанія розпочала ініціативу Зони Європа UkraiNEST Foundation. Метою ініціативи було допомогти зібрати кошти для колег, чиє житло було зруйноване або пошкоджено через війну. На жаль, таких історій понад 50. Компанія провела цю ініціативу з надійним партнером — благодійним фондом «Твоя опора», з яким давно працює і довіряє.

Співробітники робили внески, щоб допомогти відбудувати та відновити квартири та будинки колег. Уся комунікація велась внутрішніми каналами комунікації. Бажання допомогти було неймовірним: деякі з колег-українців, які особисто знають, що таке, коли війна приходить в твою країну, виявили ініціативу та організували зустрічі з українськими пригощаннями у країнах,  де вони зараз перебувають, щоб подякувати європейцям за їхні внески в ініціативу. Завдяки єднанню родини Nestlé в Зоні Європи ініціатива від колег до колег UkraiNEST Foundation зібрала 91 656 швейцарських франків. Ще додаткові 200 000 швейцарських франків додає компанія, і це велика допомога та підтримка для наших колег, які втратили дім. Це неймовірні результати та прояв підтримки українців та колег. А створення ініціативи підтверджує єдність нашого народу.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео