14 Вер 2023, 12:19

Тетяна Гриньова стала новим головним редактором медіа “ТиКиїв”

Тетяна Гриньова стала новим головним редактором медіа “ТиКиїв”. На посаді головного редактора проєкту вона буде відповідати за контент-стратегію та розвиток медіа.

Таня разом із командою планує створити на базі “ТиКиїв” новий формат онлайн-журнала про героїв, спільноти та організації, які роблять столицю такою, якою її знають та відчувають зараз, а також зосередиться на розвитку ком’юніті читачів та глядачів у соціальних мережах проекту. 

Три роки тому я покинула роботу у медіа, сфокусувавшись на благодійних ініціативах, але зараз вирішила інвестувати свій найбільший досвід та пристрасть у видання про місто, у якому я стала дорослою та провела 22 роки життя. Це великий виклик, але багатообіцяюча пригода. Робити проект про Київ зараз особливо відповідально: важко знайти місто у світі, уваги до якого прикуто більше, бо наразі Київ — столиця не тільки України, а також всіх вільних людей. Ми плануємо розповідати історії героїв минулого, сьогодення та майбутнього. Знати свою історію і шанувати своїх героїв та спадщину — базовий обов’язок кожного українця.
Тетяна Гриньова

Тетяна Гриньова має досвід управління медіа понад 14 років. З 2011 до 2020 року вона була видавцем та головним редактором Bit.ua та Bit.LIVE. З 2006 до 2011 року – CEO та шеф-редактором Izum.ua. Працювала журналістом і ведучою, вела свою програму на Просто.Радіо. У 2013 році започаткувала спортивний табір «Fitness Geek Camp”. З 2020 року розвиває благодійну платформу bekind.ua, що співпрацює з 100+ українських НГО.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Розкажіть друзям про новину

Нове відео