27 Чер 2023, 10:31

Telegram запустить власні Stories

Telegram запроваджує нову функцію месенджера — Stories. Про це оголосив розробник Павло Дуров 26 червня.

Розробник заявив, що це було зроблено за проханням багатьох користувачів, проте команда Telegram була проти цього, «адже Stories вже є скрізь».

Функція Stories по-телеграмному буде виглядати так:

  • Конфіденційність. Можна буде з граничною точністю визначити, хто може бачити кожну з сторіс: всі, тільки контакти (з винятками), кілька обраних контактів або список Близьких друзів.
  • Компактний інтерфейс. Історії будуть розміщені в розгорнутому розділі у верхній частині списку чату, що робить їх легкодоступними, не забираючи дорогоцінного місця.
  • Гнучкість. Історії, опубліковані будь-яким контактом, можна буде легко приховати, перемістивши їх у список «Приховані» в розділі «Контакти» замість основного екрану.
  • Підписи. Окрім використання десятків потужних інструментів для редагування фото та відео, можна буде додавати підписи до своїх історій, щоб додати більше контексту, посилань та тегів для інших людей.
  • Підтримка подвійної камери. Спираючись на успіх відеоповідомлень у Telegram, додають можливість публікувати фото та відео, зняті фронтальною та тильною камерами одночасно.
  • Опціональна ефемерність. Можна обирати, коли закінчується термін дії історії (через 6, 12, 24 або 48 годин) або постійно відображати історії на сторінці свого профілю з індивідуальними налаштуваннями конфіденційності для кожної з них.

Можливість зберігати свої історії на сторінці профілю зробить Telegram-профілі більш інформативними та яскравими. Можна буде не тільки переглядати більше контенту від своїх найближчих контактів, але й нарешті дізнатися більше інформації про користувачів, з якими спілкується користувач в групах або коментарях до каналів.

Канали отримають більше охоплення та підписників: як тільки буде запущено можливість репосту повідомлень з каналів в історії, стати вірусним в Telegram стане набагато простіше.

«Загалом, після наших внутрішніх тестів Stories навіть скептики в нашій команді почали цінувати цю функцію. Ми вже не можемо уявити Telegram без неї». — повідомив Дуров.

Stories знаходяться на останній стадії тестування і будуть доступні вже на початку липня. Команда сподівається, що це ознаменує нову еру в Telegram, у якій він стане ще більш веселим та соціальним, ніж зараз.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео