14 Вер 2023, 13:56

Татусі-геї з’явились на обкладинці угорського Elle

Двоє татусів-геїв та їхня донька з’явилися на обкладинці угорського Elle на знак протесту проти утисків ЛГБТК+ з боку угорського уряду.

На знімку зображена гей-пара Хуберт Глаткі Шліхтер і Ласло Сегеді, які ніжно цілують свою п’ятимісячну доньку Аннабель.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ELLE Magyarország (@ellehungary)

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

За 13 років правління консервативної партії «Фідес» прем’єр-міністра Віктора Орбана його уряд запровадив численні заходи, спрямовані на обмеження рівності ЛГБТК+, а також вніс поправки до конституції Угорщини, які визначають сім’ю як таку, що «ґрунтується на шлюбі та відносинах між батьками і дітьми, де матір’ю є жінка, а батьком — чоловік».

У дописі в Instagram команда Elle Hungary заявила, що хоче «зробити свій внесок у прийняття “райдужних сімей”» і «провести кампанію по всій країні за любов і всі форми сім’ї».

Представник журналу додав: «Кожна дитина заслуговує на те, щоб рости в безпечному, турботливому і сприятливому середовищі, і ніхто не може перешкодити цьому на підставі гендерної ідентичності або сексуальної орієнтації їхніх батьків».

Одностатеві шлюби в країні є незаконними, а закон передбачає, що усиновлення дозволяється лише парам, які перебувають у шлюбі, що фактично забороняє одностатевим парам всиновлювати дітей.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео